tel. +48 721 118 118
ul. Kwiatowa 3, 76-034 Sarbinowo

Sarbinowo
nasze miejsce

Sarbinowo to mała miejscowość letniskowa położna w gminie Mielno. Jej atutami jest spokój, fantastyczna piaszczysta plaża oraz lokalizacja między większymi miejscowościami turystycznymi jak Mielno czy Kołobrzeg.

Z Sarbinowa, można udać się na wycieczkę rowerową do tych właśnie miejscowości, a przy tym uniknąć ich zgiełku i natężenia turystów. W Sarbinowie znajduje się XIX-wieczny Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz zabytkowa Chata Rybacka. W okolicy warto również zwrócić uwagę na XIX-wieczną latarnię morską w Gąskach.

Serdecznie polecamy Sarbinowo jako spokojną miejscowość turystyczną pozwalającą wypocząć całej rodzinie, zażywając słońca, nadmorskiego powietrza, sportu oraz smacznych ryb przygotowywanych w lokalnych smażalniach.

Czytaj więcej

Charakterystyka obiektu i domków

domki wakacyjne z placem zabaw
2000 m2 powierzchnia terenu
200 metrów od morza
Pełne zaplecze sanitarne
Łazienka z prysznicem
Kuchnia z lodówką

Dodatkowe atrakcje na terenie obiektu

Parking na 12 aut
Miejsce na grilla
Leżaki i parawan plażowy

Nasze Domki

Domki Standard
6 osobowy

Zobacz więcej

Domki Standard Plus
7 osobowy

Zobacz więcej

Domki Premium
6 osobowy

Zobacz więcej

Domki Premium Plus
7 osobowy

Zobacz więcej

Opinie

Fantastycznie położone nowe domki. Wszystko pachnące nowością, około 200 metrów od Morza, po prostu czuć morze. Gorąco polecamy te domki w Sarbinowie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Spokojnie i przytulnie
Joanna Skorupa
Byliśmy pierwszymi gośćmi w Białej Wydmie. Serdecznie pozdrawiamy bardzo miłego właściciela. Nie zawiedliśmy się ani trochę, tanio, ładnie, spokojnie, fajne miejsce na grilla, cała rodzina zadowolona.
Tomek z rodziną
Co roku jeździmy na wakacje do Sarbinowa. Tym razem wpadła nam w oko oferta Białej Wydmy. W internecie nie było żadnych opinii, ponieważ to nowy ośrodek. Postanowiliśmy skorzystać i możemy polecić gorąco każdemu. Czuliśmy się tam bardzo dobrze.
Wojtek Głowacki

Sprawdź jak
dojechać

ul. Kwiatowa 3
76-034 Sarbinowo

Tel. 721 118 118
e-mail: rezerwacja@biala-wydma.pl